2026. június 24., szerda
28.1 C
Budapest

Nehéz sorsú gyermekek kívánságait teljesítették a II. kerületben

Őrsi Gergely polgármester gondoskodott róla, hogy azok is megkapják a karácsonyi ajándékokat, akiknek a kívánságát senki nem fogadta örökbe.

Minden egyes kis segítséggel egy nagy ajándék juthatott célba, és eggyel több karácsonyt tehettek boldogabbá az önkormányzat és a lakosság összefogásával.

“Köszönöm, hogy idén is sokan segítettek gyermekek karácsonyi kívánságát teljesíteni! Az elmúlt években egyre több kérést kaptunk, ami azt jelenti, hogy egyre több segítségre van szükség.

Idén 23 kívánságot nem fogadtak örökbe, és még pár tucat ajándék nem érkezett be, ezeket természetesen pótoltam, senki nem marad karácsonyi ajándék nélkül.

Köszönöm mindenkinek, aki segítette az ajándékozás folyamatát önkéntesként vagy szervezőként, és nagyon hálás vagyok minden adományért, örökbe fogadott és teljesített kívánságért!” – írta Őrsi Gergely a Facebook-oldalán.

Legfrissebb

Emberi testrészeket gyűjtött és emberhúst is fogyasztott egy II. kerületi férfi

Sokkoló ügyben nyomoz a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodája: egy 30 éves budapesti férfit fogtak el Budapest II. kerületében, akit emberi test tiltott felhasználásának...

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Hűvösvölgyi végállomáson

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Gyermekvasút hűvösvölgyi végállomásán szombaton. Az eseményen a közlekedési és beruházási miniszter azt mondta: a Gyermekvasút Magyarország különleges értéke, és...