2026. június 10., szerda
18 C
Budapest

Nehéz sorsú gyermekek kívánságait teljesítették a II. kerületben

Őrsi Gergely polgármester gondoskodott róla, hogy azok is megkapják a karácsonyi ajándékokat, akiknek a kívánságát senki nem fogadta örökbe.

Minden egyes kis segítséggel egy nagy ajándék juthatott célba, és eggyel több karácsonyt tehettek boldogabbá az önkormányzat és a lakosság összefogásával.

“Köszönöm, hogy idén is sokan segítettek gyermekek karácsonyi kívánságát teljesíteni! Az elmúlt években egyre több kérést kaptunk, ami azt jelenti, hogy egyre több segítségre van szükség.

Idén 23 kívánságot nem fogadtak örökbe, és még pár tucat ajándék nem érkezett be, ezeket természetesen pótoltam, senki nem marad karácsonyi ajándék nélkül.

Köszönöm mindenkinek, aki segítette az ajándékozás folyamatát önkéntesként vagy szervezőként, és nagyon hálás vagyok minden adományért, örökbe fogadott és teljesített kívánságért!” – írta Őrsi Gergely a Facebook-oldalán.

Legfrissebb

Kortárs irodalmi legendák találkoznak az Ünnepi Könyvhéten

Különleges irodalmi beszélgetésre várják az érdeklődőket június 12-én, pénteken a 97. Ünnepi Könyvhéten, ahol az ELTE Legendák 2. című kötet szerzői találkoznak az olvasókkal....

Budán ünnepelte a vidék konyháját a Gourmet Fesztivál

Gerendai Károly, a Sziget Fesztivál egyik alapítója 2011-ben indította el a Gourmet Fesztivált, amelynek célja kezdettől fogva a hazai gasztroforradalom éllovasainak és a nagyközönségnek...