2026. június 22., hétfő
28.4 C
Budapest

Ezért volt annyi rendőr péntek délután a Margit hídon

Megint a Dunába akarta vetni magát valaki a Margit hídról.

Az utóbbi hónapokban már több ilyen eset is volt, hol a rendőrök, hol a járókelők akadályozták meg, hogy a vízbe ugorjon a minden esetben fiatal öngyilkosjelölt.

Ezúttal egy lány akart elrugaszkodni a korlátról, a rendőrök szedték le. Kollégánk éppen arra járt. Az autójából csak azt látta, hogyan sorakoztak fel a rendőrségi és mentőautók, elfoglalva az egyik sávot Pest felé a péntek délutáni csúcsban.

Tragédia, hála Istennek, most sem történt.

Legfrissebb

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Hűvösvölgyi végállomáson

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Gyermekvasút hűvösvölgyi végállomásán szombaton. Az eseményen a közlekedési és beruházási miniszter azt mondta: a Gyermekvasút Magyarország különleges értéke, és...

Szarvasűző messzeségek – Abásfalva történetei a Könyvhéten

Bemutatták a Kárpát-medence felfedezése sorozat új kötetét az Ünnepi Könyvhéten. A 97. Ünnepi Könyvhét programjaként június 12-én a Dunakorzó 21-es standján, az Eötvös Kiadó pavilonjánál...