2026. június 24., szerda
27.3 C
Budapest

Leszakadt két erkély egy terézvárosi társasházban

A lakók már többször jelezték, hogy veszélyes az erkély és hullik a vakolat, de az illetékesek nem léptek semmit.

A Világszám számolt be róla, hogy leszakadt két erkély szombat éjjel a Lovag utcában. Lapunknak egy, a házban élő lakó elmondta, hogy korábban már többször jelezték a közös képviselőnek: életveszélyes az erkély és hullik a vakolat, de annak ellenére, hogy az illetékes azt mondta, intézkednek, mégsem történt semmilyen óvintézkedés.

“Nagy robajra ébredtem fel, azt hittem, hogy belevágott a villám a körfolyosó korlátjába vagy valamelyik fémszerkezetbe, de azt már csak reggel láttuk a többi lakóval, hogy erről szó sincs. Döbbenten vettük észre, hogy két erkély leszakadt. A légkondi kinti egysége volt az, ami elsőként kiszakadhatott a falból és ez akkora erővel eshetett rá a második emeleti erkélyre, hogy leszakította, rá az első emeleti erkélyre, ami szintén leszakadt” – mondta lapunknak a lakó.

Legfrissebb

Emberi testrészeket gyűjtött és emberhúst is fogyasztott egy II. kerületi férfi

Sokkoló ügyben nyomoz a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodája: egy 30 éves budapesti férfit fogtak el Budapest II. kerületében, akit emberi test tiltott felhasználásának...

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Hűvösvölgyi végállomáson

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Gyermekvasút hűvösvölgyi végállomásán szombaton. Az eseményen a közlekedési és beruházási miniszter azt mondta: a Gyermekvasút Magyarország különleges értéke, és...