2026. június 24., szerda
22.9 C
Budapest

A Megasztár győztese énekelt a Kodolányi évnyitóján

Székesfehérváron a Rákóczi úti kampuszon esküt tettek a Kodolányi János Egyetem első évesei.

Az egyetem nevében Zugor Zsuzsanna kancellár beszédében a közösségépítés fontosságáról beszélt. Hangsúlyozta, hogy a Kodolányi János Egyetem mindent megtesz azért, hogy a jelenlegi és volt tanítványai igazi közösséget alkossanak.

Kiss Róbert Richard, az Újmédia és Kreatívipari Kar vezetője humoros és történelmi példákkal átszőtt beszédében bíztatta az elsőéveseket és gratulált nekik ahhoz, hogy felvételt nyertek a Kodolányira. Kiemelte, hogy az elméleti tudás megszerzése mellett gyakorlati tapasztalatokat is szerezhetnek majd az egyetemen és a partnerintézményeknél.

Hozzátette:

A Kodolányi János Egyetemen megpróbálnak a hivatali munkatársak is minél többet megtenni azért, hogy a hallgatók a magas minőségű oktatáson kívül az adminisztráció nehézségein is keresztül tudják verekedni magukat.

A Kodolányi ünnepi megnyitóján fellépőként és elsőéves hallgatóként is jelen volt Gudics Máté, a Megasztár győztese, aki a modern zenei tanszéken hallgat majd órákat az Újmédia és Kreatívipari Karon. A közönség ovációja mellett adott elő népszerű slágereket.

Legfrissebb

Emberi testrészeket gyűjtött és emberhúst is fogyasztott egy II. kerületi férfi

Sokkoló ügyben nyomoz a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodája: egy 30 éves budapesti férfit fogtak el Budapest II. kerületében, akit emberi test tiltott felhasználásának...

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Hűvösvölgyi végállomáson

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Gyermekvasút hűvösvölgyi végállomásán szombaton. Az eseményen a közlekedési és beruházási miniszter azt mondta: a Gyermekvasút Magyarország különleges értéke, és...