2026. június 24., szerda
27.3 C
Budapest

A polgármester így örült a tulipánoknak

Őrsi Gergely a Margit utca és az Ankara utca szerpentinjein lévő tulipánokat csodálta meg.

Még az esős időben is üdítő a jelenlétük – fogalmazott posztjában. “Kerületszerte kétezer tulipánt ültettünk el tavaly ősszel, és most – talán az esőnek is köszönhetően – végre elkezdtek kibújni és kinyílni”.

Őrsi Gergely posztjában megírta azt is, hogy a fotón a tulipánok a szerpentinen találhatóak, de ültettek a Hűvösvölgyi út mentén és a Kelemen László utca környékén is.

Legfrissebb

Emberi testrészeket gyűjtött és emberhúst is fogyasztott egy II. kerületi férfi

Sokkoló ügyben nyomoz a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodája: egy 30 éves budapesti férfit fogtak el Budapest II. kerületében, akit emberi test tiltott felhasználásának...

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Hűvösvölgyi végállomáson

Százötven fiatalt avattak gyermekvasutassá a Gyermekvasút hűvösvölgyi végállomásán szombaton. Az eseményen a közlekedési és beruházási miniszter azt mondta: a Gyermekvasút Magyarország különleges értéke, és...